LIFE STYLE

Adidas yeni UNIFORIA

adidas’ın yeni nesil krampon serileri olan Predator, Nemeziz, Copa ve X şimdi sanatsal dokunuşlar ve çarpıcı renkleriyle UNIFORIA paketinde profesyonel ve amatör futbolcuların beğenisine sunuluyor.

Sanat ve futbolu birleştiren UNIFORIA krampon paketinde, ortak bir noktada buluşan yaratıcılığın ve kendini ifade etmenin birlikteliğini, coşkunun ilham verici gücünü aktarılıyor. Her tasarımın başlangıç ​​noktası, sanatçının boş tuvalini yansıtan koyu beyaz bir zemin olurken her tuval, etkili ve el işi bir estetik taşıması için az miktarda uygulanan fırça darbeleri tasarımı ve soyut sanat yöntemleriyle hayata geçirildi. Böylece her bir krampon parlak bir renk paletinin bir parçası haline geliyor.

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı