Beslenme

Banvit Ürünleri Şimdi de ‘Getir’de!

Banvit, müşterilerine her kanaldan ürün ulaştırabilmek için kullanıcılarına dakikalar içinde mutluluk taşıyan Getir ile çalışmaya başladı. Getir’in hizmet verdiği 5 ilde tüketicilerinin taleplerine bu kanaldan da cevap verecek olan Banvit, Getir’de ilk aşamada şarküteri ve hazır ürün gruplarıyla yer alacak.

Banvit Ürünleri Artık Getir ile kapınızda.

Beyaz et sektörünün önde gelen markalarından Banvit, sofralarımızda önemli bir yeri olan beyaz ete yönelik talebinin daha rahat karşılanması amacıyla satış kanallarındaki çeşitliliğini de artırıyor. İçinde bulunduğumuz süreçle paralel olarak online satış kanallarındaki çalışmalarına hız veren Banvit, akıllı telefon uygulaması Getir aracılığıyla; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli’deki tüketicilerine de ulaşacak. Banvit, Getir’le ilk aşamada Hindi Salam, Piliç Jambon, Hindi Füme, Piliç Sosis ve Piliç Döner ürünlerini tüketicilerine sunacak.

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı