Moda

Columbia İle Maceralar Diyarına Yolculuk

Columbia tüm outdoor severleri doğanın uyanışına ve yenilenmesine tanıklık etmeye davet ediyor! Yeni sezonu heyecanla bekleyen macera tutkunlarına tüm serüvenlerinde eşlik edecek Columbia ürünleri, üstün teknolojileri ve trendleri yakalayan tasarımları ile mağazalarda yerini alıyor.

Columbia’nın devrim yaratan teknolojisi, güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden koruma özelliği sunan Omni-Shade ve nem dengeleme özelliklerini bir arada sunan t-shirtşort, pantolon ve yelekler açık havada ihtiyacınız olan tüm konforu sağlıyor.

Özellikle patika koşularında arazi şartlarına mükemmel adapte olarak üstün tutuş sağlayan Omni-Grip teknolojisi ile suya dayanıklı Out-Dry teknolojisi ile ön plana çıkan Columbia ayakkabılar, arazi koşulları ne kadar sert olursa olsun performansınızı destekliyor.

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı