Beslenme

Dardanel İle Sardalya Dört Mevsim

Türkiye’nin Balık Uzmanı Dardanel, mevsiminde Çanakkale Boğazı’ndan doğal avcılık ile elde edilen sardalyaları ilk günkü tazeliğinde hiçbir koruyucu kullanmadan konserveledi. Dardanel, tüm Türkiye’ye dört mevsim sardalya yedirecek.

 Mevsiminde Çanakkale’de boğazından doğal avcılık ile elde edilen sardalya balıkları hiçbir koruyucu ilave edilmeden ilk günkü tazeliğinde konservelenerek sofralarınıza geliyor. 105 gr’lık kutularda zeytinyağlı, ayçiçekyağlı, acılı ve domates soslu olarak satışa sunulan Dardanel konserve sardalya, Omega 3, Fosfor, Vitamin D ve Kalsiyum yönünden zengin olmasının yanı sıra ekonomik fiyatı ve pratik tüketimiyle de dikkat çekiyor. Şimdi artık herkes balık yesin!

 

 

 

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı