Beslenme

Fakir’den Sağlıklı Öneriler

Nesillerdir elektrikli ev aletlerinin öncü markası Fakir Hausgeräte, soğuk kış günlerinde grip ve soğuk algınlığından korunmak için vitamin deposu meyve suları sıkmayı, sıcak çorbalar yapmayı pratik hale getiren Powermix Blender ve Juice Max Katı Meyve Presi ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Sıcacık Kış Çorbaları

Fakir Powermix Blender‘ın cam kadar sağlıklı, camdan daha hafif ve özel bir malzemeden üretilen “Tritan” haznesi canınızın çektiği her sıcak, soğuk karışım için kullanabiliyor. 1800 watt’lık güçlü motorun şaşırtıcı bir sessizlikle ürettiği 26.000 devirlik hız ve fırtına bıçaklar, öğütülmesi, karıştırılması ve parçalanması gereken her türlü malzemede maharetini gösteriyor. Ayrıca yüksek devirli hızı çorba ve soslarınızı ısıtarak hazırlamaya olanak veriyor. Havaların soğumaya başladığı bugünlerde sebzelerden oluşan vitaminli bir çorba Fakir Powermix Blender ile tek tuşla mümkün hale geliyor.

Vitamin Deposu Sağlıklı Meyve Suları

1000 watt gücünde paslanmaz çelik gövdeli Fakir Juice Max, 85 mm çapındaki ekstra büyük besleme ağzıyla tüm meyveleri kolayca presliyor. Çıkarılabilir paslanmaz çelik bıçağı ve 2 kademeli hız kontrolü pratik ve kolay kullanım sağlıyor. Paslanmaz çelik kilitleme kolu, çift güvenlikli kilitleme kolu, kaymaz ayak ve yanlış montede çalışmayı engelleyen güvenlik sistemi tam donanımlı güvenlik sunuyor. Ayrıca 2 L posa kabı ve köpük ayırıcılı 1,5 L meyve suyu kabı sağlıklı ve lezzetli meyve suları hazırlamanıza yardımcı oluyor.

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı