Beslenme

Formunu Mate Çayı İle Koru!

Siyah çay, yeşil çay, beyaz çay, Oolong, Rooibos, Mate ve meyve çayları gibi farklı kategorilerde toplam 14 lezzetin yer aldığı Beta Tea Dünya Çay Koleksiyonu, lezzetleri kadar etkileriyle de dikkat çekiyor.

Asırlardır Güney Amerika yerlileri tarafından güç ve şifa kaynağı olarak içilen Mate çayı, Arjantin’in milli içeceği olarak öne çıkıyor. Vücutta yağ emilimini dengeliyor, yağ yakımını hızlandırıyor ve ödem atmayı destekliyor.

Metabolizmayı da hareket geçirip, hızlandıran Mate gün boyu çayı zinde hissettiriyor! İçinde yer alan melisa ve kekik hoş bir kokuları ve aromalarıyla mate çayına eşlik ediyor.

Mate çayına seçkin gurme noktalarından, Carrefour Gurme’lerden ve avantajlı fiyatlarla online alışveriş imkanı sunan www.betateashop.com dan ulaşabilirsiniz.

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı