Moda

New Balance’ın Eskisi Yenilendi

New Balance’ın en bilinen koşu modellerinden olan 890, uzun bir aradan sonra geri dönüyor. 6. versiyonu ile karşımıza çıkan New Balance 890v6, yeniden yapılandırılmış, dikişsiz üst kısmı sayesinde daha esnek, nefes alabilen ve daha hızlı bir performans sunuyor. 

Topuk kısmında bulunan TPU yapı, topuk sabitlemesini sağlıyor ve doğal bir destek yaratıyor. Ayakkabının ön kısmında bulunan yapılandırılmış parmak boşluğu her adımda ileriye itiş gücünü destekliyor.

Topuktan başparmağa kadar ayağı mükemmel şekilde kavrayan New Balance 890v6, RevLITE orta tabanı sayesinde koşu sırasında hafif ve duyarlı bir koşu performansı yaşatıyor. Modelin yeniden tasarlanan hafif dış tabanı, darbelere karşı dayanıklılık sağlıyor.

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı