LIFE STYLE

Slimpack Hafifletiyor

Sağlıklı beslenme alışkanlıkların zor edinilmesinden yola çıkan SLIMPACK, kişilerin sıkılmadan ve keyif alarak sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinebilmesini sağlıyor. 3 programdan oluşan SLIMPACK; başlangıç evresiyle, vücutta oluşan ödemi ve fazla toksinleri atarak kişileri diyet sürecine hazırlıyor.

Devam evresiyle; kişilerin porsiyon kontrolüne yardımcı olarak beslenme alışkanlıkları kazanmalarını sağlıyor. Devam evresi kilo kaybetme sürecinin kolay ve sağlıklı olmasına yardımcı oluyor.

Ayrıca Nutrawell Uzman Diyetisyenleri tarafından hazırlanan beslenme programları ile de kişinin hangi besinden ne kadar tüketmeleri gerektiği konusunda devam evresinde destek veriliyor. İdeal kiloya ulaştıktan sonra kişilerin kaybettikleri kiloları tekrar almamaları adına koruma evresiyle de program tamamlanmış oluyor.

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı