Beslenme

Zade Vital’den Babalara Tam Destek!

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital, her anımızda destekçimiz olan babaların  enerjisini yükseltip bağışıklıklarını dengelemelerine yardımcı olan ürünleriyle her anlarında destek sağlıyor.

İlhamını doğadan alan,  tarladan eczaneye geliştirdiği inovatif ürünlerle kullanıcılarının sağlıklı yaşamına destek olan Zade Vital, Cold press çörek otu yağı, C vitamini ve çinko ile zenginleştirilen Sambucus Nigra (karamürver), zeytinyaprağı ekstresi ile güçlendirilen C vitamini, pazardaki en zengin içeriğe sahip Multivitamin ve ürünleri ile bu özel günde babaların da virüslerden korunmalarına ve yaşam kalitelerini artırmalarına yardımcı oluyor.

Kuvvetli antienflamatuar ve antioksidan özellikler içeren karamürver ekstreli Sambucus ürünü, mevsimsel değişimlerle etkilenen bağışıklık sistemini de güçlendirmeye destek oluyor. Virüslere karşı bağışıklığı korumaya yardımcı olan ürün, C vitamini ve çinko ile zenginleştirilerek babalara rahat bir nefes aldırıyor.

 

 

.

HAKKIMIZDA

Fit Days Türkiye, akıllara takılan tüm sorulara yanıt bulmak için yayın hayatına merhaba dedi. Hayatımızın her anında zinde ve formda kalabilmek, doğru egzersizler yapabilmek, sağlıklı beslenme mutfağında oluşturulan tarifler ile farklı lezzetleri deneyimlemeniz için eğlenceli, bilgi dolu, keyifli ve dinamik içeriği ile artık sizlerle.

© Copyright 2017 - ALYA DANIŞMANLIK

Yukarı